Anketa o využití aplikace pro komunikaci o genealogii

04.06.22

Chcete komunikovat o rodopisu moderněji?

Platforma Munipolis (Mobilní Rozhlas - mnozí znáte jako mobilní aplikaci ze svých měst a obcí), umožňuje nyní i komunikaci v rámci spolků jako je Česká genealogická a heraldická společnost. A to nejen mezi samotnými členy spolku, ale i se všemi příznivci genealogie a heraldiky. Komunikace je možná přes mobilní aplikaci (Android i Apple IOS), přes maily posílané různým skupinám nebo přes SMSky. Umoňuje toho více - cílem je zjednodušit přenos informací o činnosti spolku, přinášet informace o novinkách na poli genealogie a heraldiky nebo jednoduše komunikovat.

Ve Správním výboru dlouho řešíme, jak dostat informace k těm, kdo o ně stojí. Pokud máte Facebook, jste pravděpodobně zahlceni různými zprávami vašich přátel a někteří z Facebooku spíše odcházejí. Samozřejmě funguje web genealogie.cz, ale kdo má chuť a čas sledovat, kdy se tam objeví něco nového? Většina z nás vlastní chytrý telefon a denně ho používá pro všechny druhy komunikací.

Munipolis (Mobilní Rozhlas) nabízí komunikaci všemi způsoby a jeho síla je právě v mobilní aplikaci, kam dostanete informace ze všech směrů.

Oslovujeme vás jako příznivce genealogie a heraldiky (ať už jste členem nebo ne) s dotazem, zda by o takový způsob komunikace byl vůbec zájem. Možná vám stačí tištěný časopis a web? Uvítali byste vůbec mobilní aplikaci s informacemi o aktivitách na poli rodopisu a heraldiky?

Najdete si 3 minuty na naši anketu?

https://www.munipolis.cz/app/anketa/SLjCKsY3

Předem děkujeme za vaši zpětnou vazbu a čas!


↑ na navigaci