Rekonstruovaná a rozšířená kancelář Fantova

22.11.10

Správní výbor přistoupil letos k rozšíření kanceláře a k její rekonstrukci. Podařilo se získat jednu místnost navíc pro samotnou kancelář a sklad. Hlavní místnost pak bude sloužit jako velká knihovna a studovna. 

Stav kanceláře byl nevyhovující, nevzhledný a stísněný. Ve snad zlepšit studijní a pracovní prostředí přistoupil Správní výbor k rekonstrukci místnosti a změně dispozice.

Podstatné je, že návštěvníci mohou využít příjemnější prostředí, které je oddělené od samotné kanceláře se skladem časopisů a knih. Jsou k dispozici velké stoly pro dostatečný počet studujících a nově je všem k dispozici i počítač s připojením na internet.

Knihovna byla rozšířena a umožňuje větší přehlednost a další růst.Rekonstrukce byla logickým krokem po předloňském rozšíření kanceláře o sociální zařízení. 

Věříme, že upravené prostory členové ocení a budou prostory využívat ve vyšší míře.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří přispěli pomocí v úklidu, stěhování a proměně kanceláře! Jmenovitě Helena Voldánová, Tomáš Krůta, Martin Slaboch, Daniel Lang, Karel Fous, Karel Dub, Karel Gillich - cca 90 hodin práce i s některými rodinnými příslušníky.

Nábytek na míru zhotovil náš člen Roman Bláha.

Správní výbor


↑ na navigaci