Změny ve správním výboru ČGHSP

01.07.16

Vážení členové,

rád bych vám oznámil, že v posledních týdnech podali rezignaci na členství ve správním výboru ČGHSP tři jeho členové: Filomena Jičínská, Karel Fous a Karel Gillich. Při následné schůzi správního výboru dne 6. června 2016 bylo pro zajištění všech činností naší společnosti rozhodnuto doplnit správní výbor o dva nové členy. Dle stanov § 9 odst. 4 byli řádně kooptováni do správního výboru Pavel Hnízdil a Roman Bláha. S kooptacemi bude seznámena nejbližší valná hromada (březen 2017), která kooptované členy potvrdí, nebo zvolí nové. Správní výbor neshledal důvody pro svolání mimořádné valné hromady. Nové složení správního výboru: Martin Slaboch, předseda, Tomáš Krůta, místopředseda, členové: Marcela Černá, Alena Dušková, Helena Voldánová, Daniel Lang, Roman Bláha a Pavel Hnízdil.

Organizaci Středečníků převzal Pavel Hnízdil, který již připravuje podzimní program. Všechny aktivity 3 odstupujících členů správního výboru byly převzaty stávajícími a kooptovanými členy, takže nehrozí žádné omezení spolkových aktivit. V případě dotazů se obraťte na náš e-mail genealogie@centrum.cz.

V nejbližších době se můžete těšit na zaslání našeho spolkového časopisu Genealogické a heraldické listy č. 2, na jehož obálce najdete Karla IV. Po letních prázdninách bude spolková kancelář otevřena v pondělí 5. září (16.00 – 18.00) a knihovna v úterý 6. září (17.00-19.00). Přeji vám hezky prožité léto.

Ing. Mgr. Martin Slaboch, PhD., předseda ČGHSP


↑ na navigaci