Forum - Searching

Closed topic

[Closed] Pátráme - příspěvky 2006


Author Message
Written on: 20. 07. 2008 [17:07]
TomasKruta
Tomáš Krůta
registered since: 26.05.2008
Posts: 20
Prosinec 2006 :
Jan Jeřábek
Vážené dámy a pánové,
obracím se na vás s dotazem, zda a jak lze vyhledat údaje (narození, působnost aj.) o jednom z mých prapředků rytíři¨Šanovci (údajně ze Šanova a z Velhartic), který žil v době kolem třicetileté války. Posledním doloženým jménem z této linie je Rudolf Karel Šanovec, nar. 22.12.1889 v Praze-Dejvicích čp. 178, který byl pokřtěn dne 26.12.1889 (křestní list vystaven farním úřadem v Bubenči). Jeho otcem byl Jan Šanovec, policejní nadstrážník v Bubenči, syn Josefa Šanovce, strážního na dráze v Sudislavi č. 56 a Kateřiny roz. Horké z Lukavce, okr. Mohelnice. Je mi známo, že Šanovců bylo v době kolem třicetileté války v zemi asi 5 jmen, rozptýlených v různých částech země. Hledaný rytíř Šanovec měl být zemanem. Děkuji předem za jakoukoliv pomocnou informaci a zůstávám s přáním všeho dobrého do r. 2007
<link jan.jerab@tiscali.cz>jan.jerab@tiscali.cz</link>

Tomás Herajt
Hledám předky s tvary příjmení Herajt, Herait, z Plzeňska. A dále o předcích s příjmením Jurča, oblast Vsetínska. Děkuji.
U Špejcharu 735
330 26 Tlučná
T.Herajt(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 605 440 846
Martin Skřivánek
Hledám STARÉ FOTOGRAFIE (z počátku a poloviny min. století).Prosím jakékoliv. Chci udělat sbírku starých fotek na internetu. Kdo má - zašlete prosím nascenované, nebo jestli nepotřebujete tak samotné fotky. Dík moc.
Lukov 338
763 17 Zlín
www.martanci.webgarden.cz
skrivanekmartin(zavinac)seznam[dot]cz
Hana Pitelová
Dobrý den!
Hana Pitelová hledám předky rodiny Pitelovy z Vyškova-Dědic a rodiny Skopcovy z Drnovic u Vyskova. Prosím zasílat informace na hana.pitelova(zavinac)seznam[dot]cz a děkuji.
Pan Květoslav Pitela a paní Bohdana Pitelová, rozená Skopcová
- rodiče. Otec ročník 1946, matka ročník 1942, rodačka z Drnovic. Děda ročník 1924 a babička ročník 1926, druhý děda ročník 1906 a druhá babička ročník 1907.
Frédy 577
683 04 Drnovice
hana.pitelova(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 517 330 950
Zdeněk Kobr
Nezabývá se někdo nebo v minulosti se nezabýval, rodokmenem popraveného Kryštofa Kobra z Kobersberku? V roce 1971 vyšel v GH listech článek O.Jandové: Rod protestantského direktora Kryštofa Kobra z Kobesberku po Bílé hoře. Děkuji za odpověď
Krpy 117
294 79 Kropáčova Vrutice
Petr Peňáz
Prosím o sdělení významu a původu příjmení Peňáz a jeho odvozenin. Děkuji a zdravím.
Nezvalova 8/19
591 01 Žďár nad Sázavou
petr.penaz(zavinac)zr.mpsv[dot]cz
Tel: 566 624 330
Ladislav Laštovka
Hledám informace k předkům, případně potomkům osoby : WOSCHMECK Josef, který v roce 1914 žil v Rakousku na adrese Vídeň-Atzgersdorf,Brestenfurterstr.68 a pracoval u firmy Lövy a Snitzer v Atzgersdorf. Jeho družkou byla Kristina PRůCHOVÁ z Jiřičné u Sušice, tehdy pomocnice v domácnosti - Vídeň.
lapeji(zavinac)centrum[dot]cz
Tel: 608 311 179
Lukáš Ondrušek
Hledám příjmení Ondrušek, Cimburek, Šindelář, Sivek, Černoch, Pála. Hledám též staré historické fotografie, rodné listy aj. dokumenty. Více na: www.sweb.cz/ondrusek-family. Děkuji.
Politických vězňů 62
261 01 Příbram
info(zavinac)bosaci[dot]com
Tel: 607 608 331
Tomáš Trnka
Hledám potomky po baronu Trenkovi nebo jakékoliv informace, které by mi pomohli osvětlit, v jakém spojení je se jménem Trnka ?
tonybargame(zavinac)volny[dot]cz
Tel: 602 288 240

Listopad 2006 :
Ilona Moravcová
Hledám genealogii rodiny MEINEKE, resp. předky pani Matyldy (Aksenie) Meineke, pocházející patrně z jižní Moravy (zemřela na počátku 20. stol. v Michalovce na Volyni (dnes Ukrajina). Děkuji.
Bohužel nebyl uveden žádný kontakt.
Švejda Bedřich
Prosím Vás o pomoc při hledáni stop JOSEFA ADAMCE(*16.6.189icon_cool.gif,nar.Řimovice u G.Jeníkova, kolem roku 1935 byl předsedou Českosl.turistù na východním Slovensku v Kosicích.Vydával články turist.tématikou a byl železničním úředníkem.Bohužel se o p.Adamcovi dochovalo velice málo.Proto budu velice rád za každou stopu po tomto občanovi.Předem děkuji.
Řimovice 64
258 01 Vlašim
Svejda.kronika(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 723 431791
Rostislav Seruda
Hledám informace o předcích rodiny Serudů z Ostravska.Také bych prosil o info, jak sestavit rodokmen. Děkuji.
Stará Streka 1255
73514 Orlová
serudaR(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 731 418 675
Ivan Herynk
Hledám zájemce o ovčácké rody Mojžíšů,Volných, Mouchů, vesměs Nymbursko, ale i jinde. Ovčácký rod Herynků Křivoklátsko.
Sladkovského 2053
530 02 Pardubice
sladk_2053_11@megasphera.cz
Tel: 466 511 440
Ladislav Dolejš
Prosím o informace ohledně příjmení rodu Dolejš pocházejícího z Běstvinné nedaleko Chrudimi.Děkuji za veškeré informace.
Úvoz 4
602 00 Brno
shiori(zavinac)centrum[dot]cz
Marie Kolářová
Hledám jakékoliv údaje o jménu Lichtnecker z jižní Moravy.
671 73 Dolní Dubňany 26
kolarovidd(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 515 338 198
Augustin Karel Andrle
Dobrý den.
Obrátil jsem se na Velvyslanectví ČR ve Vídni s prosbou o pomoc při vyhledání rodinných předků. Obdržel jsem dopis, kde doporučují abych se obrátil na Vaši Českou genealogickou a heraldickou společnost. Antonín Karel Andrle von Sylor Annanburg narozený v roce 1813 ve Vysokém Mýtě byl Císařek Františkem Josefem I. povýšen do šlechtického stavu v roce 1867 za jeho činnost v armádě. Doklady jsem obdržel z Vojenského archívu z Vídně dne 25.10.2006.Jedná se o dokumentaci , která čítá 25 listů a obrázek erbu. Já potřebuji zjistit, zda ještě žijí v Rakousku potomci tohoto Antonína Karla Andrle von Sylor Annanburg. Popřípadě, že nežijí pak doklad, kdy zemřel poslední potomek a popřípadě, kde jsou pochováni. Antonín sloužil hlavně ve městě Graz. Znám jen jméno jeho syna, který se snad jmenoval Rudolf a byl také ve vojenské službě. Dále potřebuji zjisti co je Sylor. Annanburg jsem našel v autoatlasu Německa poblíž města Dessau. Problém je v tom, že já neumím hovořit německy, či rakousky. Pokud by se někdo našel a chtěl se tímto výzkumem zabývat, nebo máte svého člověka v Rakousku byl bych ochoten za jeho služby zaplatit.
V druhém mailu posílám část genealogie rodiny Andrle z Vysokého Mýta, kde je uveden Anton Carolus Addrle narozený 2.11.1813 ve Vysokém Mýtě. Děkuji Vám za odpověď.
Luční 260
566 01 Vysoké Mýto
dr.andrle(zavinac)myto[dot]cz
Tel: 728 214 050
Jindřich Janata
Zajímám se o předky /i potomky/ mého děda Františka Kuchyňky 1861 z Hradce Králové/Pražské Předměstí./ mistra řeznického a jeho otce Františka Kuchyňky, taktéž,mistr řeznický.Budu vděčen i za sebemenší zprávu.
Náměstí Prokopa Velikého 2357
390 03Tábor
Tel: 605 913 918
Martin Macás
Haló, haló...hledá se jakýkoliv člověk se jménem Macás popřípadě Macas...příjmení patrně pochází ze Slovenska, možná odjinud. Díky.
Ukrajinská 2163
272 01 Kladno
http://bio.felk.cvut.cz/~macasm1/index.html
mmacas(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 737 853 299

Říjen 2006 :
Jaroslav Cemper
Dobrý den, obracím se na Vás s &gt; následujícím dotazem : při pátrání po předcích jsem se dostal a? do roku 1708. &gt; Matriky začínají rokem 1700 (SOA Zámrsk) - je možné dle data narození např. z &gt; roku 1708 nějak najít otce dotyčné osoby - narozen např. 1670 ? Děkuji předem.
Erbenova 8
301 00 Plzeň
cemper(zavinac)skodovak[dot]cz
Václav Setnička
Prosím o formaci ze strany mého otce Františka Setničky, nar. Rataje nad Sázavou. Z jeho informace prý tato větev pochází přes Rakousko až do Francie. Odvozeno z hodnosti &quot;setník&quot;. Děkuji.
U Horoušánek 386
250 82 Úvaly
setnicka(zavinac)felix-praha[dot]cz
Tel: 724 630 902
Alena Zoubková
Ví někdo jak se dozvědět něco o legionářích, jejich seznamy ap. Děkuji Zoubková.
tř. E.Beneše 575
500 12 Hradec Králové
alenazoubek(zavinac)centrum[dot]cz
Tel: 608 407 969
Markéta Kubíková
Chtěla bych se pokusit vypátrat jména a nějaké údaje členů své rodiny.Jde o jméno Kubík, předci by měli pocházet z Moravy. Dosud žijící jsou ze Zlína. Jakékoli informace prosím pište na email. Děkuji.
KubikovaMarketa(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 728 574 634
Antonín Rieger
Zpracovávám rodopis rodu RIEGER, hledám veškeré předky, příbuzné, jmenovce nejenom ze severovýchodních Čech. V minulosti se psali i Riger, Rigr, Riker, Rikr, Ryger, Rygr, Ryker, Rycker, Rücker, Rigel apod. Hledám i případnou rodopisnou spolupráci. Děkuji.
Střekovské nábřeží 788/18
400 03 Ústí nad Labem - Střekov
ant.rieger(zavinac)mybox[dot]cz
ant.rieger(zavinac)o2active[dot]cz
Tel: 475 533 724, 475 205 078
David Marján
Příjmení MARIAN, či jeho varianty MAJAN, MARIÁN, MARJÁN, MARIANUS, MARIÁNUS apod. Děkuji za veškeré informace.
marjan(zavinac)vse[dot]cz
Miloslava Čermáková
Prosím o pomoc při hledání předků.Dědeček se jmenoval František Limanovský narozen 5.6.1873 v Biskupicích, jeho maminka se asi jmenovala za svobodna Vaškuj. Děkuji.
Denkova 3195
76701 Kroměříž
cer.mila(zavinac)seznam[dot]cz

Září 2006 :
Petra Sedlmajerová
Hledám kořeny rodin Sedlmajerů a Líbalů z Vysočiny.
582 91 Horní Dlužiny
sisticka3(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 774 616 559
Milan Adámek
Hledám informace o rodu Adámků,poslední známý je Antonín Adámek, obuvník původem z Boskovic, zemřel cca v roce 1963. Děkuji za jakoukoliv informaci.
Skalice 77
739 08 Frýdek-Místek 10
http://skalickydvur.wz.cz
Milan.Adamek(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 602 708 697
Eva Jerusalémová
Hledám jakékoliv kořeny jména: Jerusalém.
Zahradní 270
538 04 Prachovice
evi33(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 469 663 439
Eva Vydzelová
Hledám informace o rodině Petrovských z okolí vesnice Tvorovice,Hruška,Pivín posílejte prosím na e-mail.DĚKUJI.
798 23 Tvorovice 68
v.efka(zavinac)seznam[dot]cz
Tel:724 345 395
Veronika Patová
Hledám potomky Karla Procházky, Ladislava Procházky, Antonie Procházkové (provdané Simonové - Praha), Bozeny Procházkové (provdané Sálkové - Praha) původem z Mýta, okres Rokycany, Plzeňský kraj. Narodili se mezi lety 1895 - 1910 a pravděpodobně již nežijí. Výše jmenovaní jsou potomky Jana Procházky z Mýta a Antonie Procházkové, rozené Šimkové taktéž z Mýta u Rokycan. Jste-li nositeli jmen Procházka/ová, Šimek/ová, Šimon/ová, Šálek/Šálková nebo víte o někom, kdo se tak jmenuje, prosím, napište na VeronikaPatova@seznam.cz. Za každou informaci, předem děkuji.
Sv. Čecha 223
338 05 Mýto
Tel: 777 828 379
František Remar
Hledám cokoliv o předcích rodiny Remarů.
Z.H Havlíčkové 1254
269 01 Rakovník
frantisek.remar(zavinac)atlas[dot]cz
Milan ŠMÍDA
Dobrý den. Hledám jakékoliv informace o jménu ŠMÍDA ze Smiřic. Pokouším se sestavit rodokmen rodiny. Za případné informace předem děkuji.
Na Libuši 651
391 65 Bechyně
Smidamilan(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 602 933 534
Mária Sabayová
Dobrý deň, vzhľadom na doterajšie neúspechy, dovoľujeme si Vás touto cestou požiadať o pomoc pri hľadaní akýchkoľvek informácií o pánoch:
- Andreas Hörmann, ktorý v období 1689 - 1695 bol starostom Valtic .
- Leopold Hörmann , ktorý bol v r. 1788 krajským /školským?/ inšpektorom /v moravsko-sliezskom? kraji/
Nakoľko už dlhšiu dobu zisťujeme informácie o týchto ľuďoch, chceli by sme Vás poprosiť o láskavú pomoc event. radu, akou cestou v pátraní po nich by sme sa mali vydať. Vopred ďakujeme, s hlboku úctou.
Veľvyslanectvo ZRMR v SR
Na vŕšku 8
811 01 Bratislava
sabayova(zavinac)gmail[dot]com
tel: +421 2 5930 5130
Małgorzata Pisula
Chtela bych Vas pozadat o pomoc. Hledam informace o rodine NABRDALIK, ktera na zacatku 19 stoleti była osazena v Polsku (Rędziny kolem Częstochowy), nebo na uzemi Rakouska, ktera tet je v Polsku. Slysela jsem, że prvni z Nabrdaliku museli jet do Polska jako trest za nejaky zlocin, ale bohuzel ne vim presne proc. Chtela bych se zeptat jestli vite odkud pochazi to primeni, nebo jestli muzete mi pomoct zistit nejake dalsi informace? Moc Vam dekuji,
ROCHSTAR
TV &amp; Film Production
ul. Ostrobramska 75c
04-175 Warszawa
Tel. +48 22 611-7200
Kom. +48 692 733 513
malgorzata.pisula(zavinac)rochstar[dot]tv
Milan Houdek
Hledám příbuzné Budmerice , Báhoň okr. Bratislava vidiek prosím přihlaste se Milan Houdek ,Na Belánce 1, Plzeňň, chtěl by jsem vás poznat heslo Báhoň ,Budmerice, Pezinok, strážný domek u vesnice Báhoň ,prosím dejte mně zprávu.
milan-houdek(zavinac)volny[dot]cz
Markéta Pavlíková
Hledám jakékoliv informace o rodině MACHÁLKOVÝCH. Děkuji. Uherské Hradiště.
Markix(zavinac)seznam[dot]cz
Alena Brablcová
Sbírám informace o rodině Cudrákových. Původem z Turzovky na Slovensku. Prosím ozvěte se.
696 74 Velká nad Veličkou 380
alabra(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 723 328 806

Srpen 2006 :
Václav Lemon
Hledám veškeré informace o rodu Lemonů z okolí Kladna. Můj pradědeček se jmenoval Václav Lemon a měl dvě děti Zdeňka a Olgu(Olinku).Zajímalo by mě jak se jmenovali jeho rodiče a odkud pocházeli. Vím že velká rodina Lemonů žije v okolí Brna( Židlochovice) a chtěl bych vědět jestli mají spolu tyto dvě rodiny nějakou souvislost. Díky za jakoukoliv informaci...
sídl. Svobody 17/59
796 01 Prostějov
Tel: 777 301 579
padelemon(zavinac)centrum[dot]cz
Antonín Mezera
Hledám předky i potomky šlechtického rodu Marintzů, kteří byli povýšeni do panského stavu císařem Fridrichem III. 1455 ve Znojmě (Johanes Marintz). Jeho syn Georg Marintz zastával od roku 1498 funkci kancléře. V rodovém erbu jsou dvě ryby na modrém pozadí a erb je umístěn v triforiu chrámu sv. Víta z doby Wladislava Jagellonského. Během 30.leté války členové rodu uprchli do rakouských zemích. Prozatím mám bohužel zmapovánu jenom část české větve, jejíž členové žili v 19. století v Příbrami a na Dobříši.
Kišiněvská 4
100 00 Praha 10
antonin.mezera(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 296 214 001
Vladimír Slunečko
Hledám všechny z rodu Slunečků, jejichž prapředkové pocházejí pravděpodobně ze Slunečkovy (nyní Beranovy) Lhoty u Chotovin. Chtěl bych zkusit sestavit.
vlamio(zavinac)seznam[dot]cz
Leo Hledík
Prosím o předky jménem HLEDÍK v oblasti Kroměříž - Zdislavice - Troubky a okolí, od r.1930 zpět. Díky.
Spojenců 969
765 02 Otrokovice
hledik.leo(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 608 806 285
Michal Vebr
Prosím o veškeré informace o rodu Vacikarů ze Zlivy v ČB.
Holubkova 3099/4
106 00 Praha 10
doubleback(zavinac)tiscali[dot]cz
Tel :777 650 620
Václav Trevecký
Hledám informace o rodu Treveckých z okolí Roudnice nad Labem a Prahy. V současnosti v registru obyvatel ČR pouze čtyři členové mé rodiny. Děkuji.
Snopkova 483/7
142 00 Praha 4 Kamýk
V.trevecky(zavinac)volny[dot]cz
Tel: 602 107 254
Miriam Hudečková
Dobrý den hledám předky mé rodiny.Jméno je Zapletal větší část rodiny pocházela z okolí Kroměříže.Děkuji
Postoupky
768 12 Kroměříž
jezabela(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 723 111 355
Libuše Kudrnáčová
Pátrám po potomcích a předcích rodů:
Kudrnáč Josef, Jaroslav,Václav, Anna,Marie,Věra /Roštejnská/-narozených v letech 1895-1905.Rodiče Josef Kudrnáč z Václaví a Kateřina roz. Hejduková /rok.nar.asi 1865/ z Vaclaví a Tachova u Rovenska. Sokol Alois,Josef, Jan,Ludvík,František - narozených v letech 1880-1900 v Bořicích u Chrudimi. Peškovi František,Josef,Jan a Kateřina z Mýtek u Chrudimi- narozených v letech 1888-1900. Předem děkuji za informace.
471 55 Kunratice u Cvikova 376
liba48(zavinac)seznam[dot]cz
Anna Tylová
Hledám předky a hlavně potomky Bohuslava z Michalovic, popraven 1621 na Star.náměstí.
Černuc 181
273 23 Černuc
tyl29(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 605 746 611

Červenec 2006 :
Daniela Vlachová
Prosím o jakékoliv informace o rodu Vlčků z Budyně u Strakonic. Delší dobu se snažím sestavit rodokmen naší rodiny, dostala jsem se pouze do poslední čtvrtiny 18. století. Kdo byste měl jakoukoliv informaci, sdělte ji, prosím, na vlachova@ngprague.cz.
U Vinohradské nemocnice 6
130 00 Praha 3
vlachova(zavinac)ngprague[dot]cz
Tel: 723 090 284
Radek Klíč
Prosím a jakékoli informace o jménu Klíč. Otec pochází z Rozstání.
B.Němcové 668
572 01 Polička
Klic18(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 728 671 310
Anna Christianová
Hledám informace o rodu Sekerků. Mezi léty 1670 - 1730 přišli do Maref u Bučovic pravděpodobně od Velké nad Veličkou. Při sestavování rodokmenu Sekerků z Maref jsem se dostala k roku 1735, starší matriky shořely. Děkuji.
Kahovská 1706
149 00 Praha 4
marefy(zavinac)iol[dot]cz
Tel: 602 339 473
Vladimír Fiala
Kdo, prosím, ví jak se řekne synově (dceři) mého bratrance či sestřenice z kterékoli příbuzenské strany, mám dojem, ze to označení není &quot;synovec&quot; Děkuji za jakékoli informace.
fiala(zavinac)aluk[dot]cz
Jiří Bukáček
Hledám jakékoliv příjmení z Fryšavy pod Zákovou horou a Moravských Křižánek a také tato příjmení z těchto osad v okrese Zďár nad Sázavou:
Brázda - Kadov, Herálec, Bukáček - odkudkoliv, Dítě - Kadov, Fryšava, Jun - Kuklík, Líšná a Vřís?, Peňáz (Penias, Peňás,...) - Kuklík, Fryšava, Sněžné,Blatiny , Plocek - Kadov, Fryšava, Rokytno, Ptáček - Fryšava a okolí, Raučka (Roučka) - Cikhaj, Fryšava, Sláma - Fryšava a okolí, Cikhaj, Samotín, Kuklík, Krátká, Kadov, Odranec (jejich původ), Líšná a Vřís?, Stehlík - Kadov, Fryšava, Blatiny, Kuklík, Šír - Fryšava a okolí, Tlustý - Herálec. Děkuji za jakoukoliv informaci.
http://bukacekjiri.wz.cz
jiri.bukacek(zavinac)tiscali[dot]cz
Oldřich Kortus
Vážení, rád bych věděl, zda slavný malíř Salvator Dalí y Domenech byl šlechtického původu, a pokud ano, kde lze najít jeho rodokmen.
Dále by mne zajímalo, z jakého rodu pocházela manželka českého malíře Jana Skramlíka rytíře ze Skramlíkù, tuším, že se jmenovala Ida, a kde by bylo možné sehnat rodokmen. (Nemyslím info v Ottově slovníku naučném a v jiných běžně dostupných encyklopediích). Za účelem sestavení rozrodu hledám genealogické informace o všech členech rodu Kortus, Cortus a to zejména z oblasti západních Čech, i z jiných částí ČR a také ze zahraničí: zvláště z Rakouska, Itálie, Francie, Německa i jiných států, kde se rod dodnes vyskytuje.
Těším se na spolupráci a za veškeré informace předem mnohokráte děkuji.
Děkuji za případné odpovědi.
o.kortus(zavinac)post[dot]cz

Červen 2006 :
Radim Jarošek
Spolu s přáteli se zabývám regionální vlastivědou Poodří, krajiny kolem řeky Odry a vydáváme vlastivědný časopis POODŘÍ. Jednou ze zdejších významných osobností byl J.G. Meinert, který působil v Bartošovicích.
Meinert, Josef Georg PhDr.
22. 2. 1773 Litoměřice zemř. 17. 5. 1844 Bartošovice
Pedagog, publicista, literát, profesor v oboru estetiky, etiky, dějin umění a věd, dějin filozofie a pedagogiky na Univerzitě Karlově, badatel, sběratel. Zabýval se studiem středověkých listin a církevních dějin na Moravě, numismatikou, etnografií a folklórem. Marně pátrám po jeho rodokmenu, alespoň na úrovni blízkých příbuzných. Neporadili byste mi, prosím?
Děkuji za laskavost, Radim Jarošek, Společnost přátel Poodří
radim.jarosek(zavinac)volny[dot]cz
Tel: 775 030 656
František Porada
Hledám jakékoliv informace o jménech Porada z Banské Štiavnice, Malák a Knotek z Kočkovic. Pokouším se sestavit nás rodokmen. Děkuji.
fporada(zavinac)seznam[dot]cz
312 00 Plzeň
Jan Žatecký
Dobrý den, sháním všechny možné údaje o rodině Žatecké. Sám jsem se s rodokmenem dostal díky Ahnenpasu až do 17. stol. Slyšel jsem ze Žatečtí byly šlechtický rod, ale co je na tom pravdy, to nevím. Prý měli v erbu berana s jedním rohem uprostřed. Děkuji za případné odpovědi.
henzi(zavinac)quick[dot]cz
Vojtěch V. Pour
Dobrý den, hledám někoho, kdo se někdy zabýval rodem Pourů. Já jsem Vojtěch Pour, tatínek Václav Pour, dědeček byl Václav Pour a pradědeček Jan Pour. Dál bohužel pokračovat nemohu. Našel by se někdo, kdo by byl ochotný poskytnout informace nebo pomoci při hledání?
Děkuji, s pozdravem V. V. Pour.
napoleon-pour(zavinac)volny[dot]cz

Květen 2006 :
Martin Slaboch
Hledám údaje o zvonařském rodu Diepoltů. Žili v 19. století v Praze na Olšanech, kde žili předtím nevím. Děkuji.
martin.slaboch(zavinac)centrum[dot]cz
Martin Slaboch
Hledám údaje o rodu spisovatele Svatopluka Čecha (nar. 21.2.1846 Ostředek u Benešova, zemř. 23.2.1908 Praha). Děkuji za všechny informace.
martin.slaboch(zavinac)centrum[dot]cz
Iwona Łaptaszyńska
Vážení přátelé! Snažím se najít nějaké informace o české části mé rodiny. Příjmení: Pilný , Janko. Místa: &gt; Chotěšov, Stod, Nýřany. Jmenuju se Iwona Łaptaszyńska, jsem Polka a bydlím v Lodži. Snažím se najít nějaké informace o české části mé rodiny. Moje rodina pochází z Stod,. ,Nýřany , Chotěšov.
Už 2 roky zkouším poznat osudy mé rodiny, také české větve. Hledám údaje týkající se mých předků a také hledám eventuální příbuzné pocházející z okolí Plzně.
Tady jsou údaje, které jsem už dosáhla:...
Tomasz Pilny-Anna dívčí jméno Roucka Antoni Janko - Anna ? (Chotěšov) (1844-Stod/1909) &gt; (1847/1910)
Franciszek Pilny - Angelina Teresa Jankowa (Janko) (1868 Chotěšov-1947 Radom) (1873 Stod/ 1949 &gt; Radom)

Měli pět děti .
1..Julia 1895/1896.
2.ANNA 1897 Nýřany/ 1988 Łódż
/&gt;3.Antoni 1899 Nýřany/ 1958 Łódż.
4.Józef 1904/1906..
5.Franciszek &gt; 1908 Tarnów/1929 Toruń.
Rodina mé babičky se přestěhovala kolem 1910 r. do města Tarnów v Polsku, a potom jeątě do města Toruń (taky w Polsku).

Antoni Janko- Anna Jankowa měli 6 děti .
1.Karol &gt; (1871) 2.Angelina Teresa ( 1873 Stod/1949 Radom)
3.Julia (1874 &gt; Stod/189icon_cool.gif 4.Anna(1877/1917)
5.Maria (1883 Stod/1929) 6.Wilhelm &gt; (1885).

Vlastním rodinné fotky z přelomu XIX/XX století, &gt; mám ale těžkosti s identifikací osob a míst.
Předem děkuji za &gt; vąechny informace a za pomoc při mém pátrání.
iwonam(zavinac)astral.lodz[dot]pl
Petr Skorkovský
Dobrý den, ocením jakékoli informace do rodokmenu rodu Skorkovských z Humpolce a následujících rodů: Jiřička (Přední Zdírnice - Podkrkonoší), Janoušek (Opočnice), Janďourek (Jičín).Jakékoli spojení nebo informace jsou vítány. Předem vám děkuji. Petr Skorkovský.
Veletržní 13
170 00 Praha 7
psky(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 602 608 758
Jana Zápotocká
Hledám předky Václav Pešek z Drahlína-manž. Gertruda Muchčičová ze Selce,dále Václava Stehlíka z Netřeb a jeho manž.Josefu Kuchařovou z Kamenné u Příbrami,dále Františka Šinágla a Barboru Pazderovou ze Lhotky,Václava Strejčka a Annu Tkadlecovou z Mníšku.Děkuji za jakékoli informace.
Ke hřišti 267
273 45 Hřebeč
janazap(zavinac)tiscali[dot]cz
Tel: 777 253 389
Kateřina Nováková
Ráda bych se dozvěděla něco o panu Janu Čerstvém, není to sice můj předek,ale má pomníček v Čísovicích. Padl zde za války, a ráda bych se o něm něco dozvěděla. Informace mi prosím zasílejte na e-mail. Děkuji.
Lhotecká 502
252 10 Mníšek pod Brdy
novakovakatka(zavinac)seznam[dot]cz
Naďa Koperdáková
Zajímala by mě historie rodiny Polmanů (Anna Polmanová,narozena v srpnu 1899) pocházející z Bavorska, která se přistěhovala na území České republiky někdy před 2.světovou válkou do Jeníkovic u Pardubic.
Dále bych chtěla zjistit něco o rodině Kvapilů (Karel Kvapil) z Topole u Chrudimi.Jmenovaný Karel Kvapil byl povoláním truhlář. Za kladné vyřízení mého inzerátu vám předem děkuji.
Požárníků 683
537 05 Chrudim
Tel: 608 948 530

Duben 2006 :
Leoš Pochvalovský
Vím, že můj prapředek Václav Pochvalovský se narodil v Kuřimi kolem roku 1650 . Kdo mně pomůže upřesnit tento údaj, event. pomůže s vyhledáváním dalších prapředkù, kteří zřejmě přišli odjinud
Rousovická 623/2
181 00 Praha 8
drpochvalovsky(zavinac)volny[dot]cz
Tel: 604 749877
František Steklý
V poslední době jsem narazil na účastníka 1. světové války. Narodil se na Ukrajině, koncem války bojoval v Bílé armádě. Asi v roce 1919 odešel do Čech, kde se oženil a v roce 1948 zemřel. Jeho příbuzní o něm ví jen málo. Mám prosbu: dají se někde sehnat informace o emigrantech z Ruska, kteří k nám přišli po 1. světové válce? Děkuji za laskavé sdělení.
V magazínu DNES+TV byl dne 24. 1. 1998 uveřejněn článek pana Jindřicha Marka &quot;Jak dopadli malí bráškové&quot;, který pojednává o nezletilcích, které na své pouti Sibiří vzali do své ochrany čeští legionáři. Mezi nimi byl také jeden, kterého jsem osobně znal: Boris Soložankin. Rád bych získal kopii tohoto článku nebo jakékoliv informace o panu Soložankinovi a jeho druzích.
Stavbařů 153
530 09 Pardubice
frantisek.stekly(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 732 655 308
Petr Bouček
Nabízím pomoc při vyhledání podkladů pro rodokmen v západních Čechách. Hledám, odkud do Plzně přišli Schwarzové a kam jako von Schwarzové z Plzně odešli.
pboucek(zavinac)centrum[dot]cz
Karel Slavík
Velice by mě zajímala historie tyrolského rodu Hoferů.Jediné co vím, je to, ze nejvýznamnějším předkem byl Andreas Hofer, který se narodil 22.11.1767 v Sankt Leonhardu a byl popraven 20.2.1810 v Mantově.Za kladně vyřízený inzerát předem děkuji.
Komenského 274
285 61 Žleby
Tel: 776 626 729
Luboš Zelený
Pátrám po sestře mého děda Anně Žirovnické, která se provdala v dvacátých letech minulého století za Karla van der Dell. Žili do roku 1938 ve Španělsku v Bilbau. Měla syna Karla, který byl námořním důstojníkem.
Ivana Olbrachta 211
541 01 Trutnov
lubos.zeleny(zavinac)tiscali[dot]cz
Tel: 73208830121 ???
Vladimír Chýský
Dobrý den. Hledám jakékoliv informace o rodu Chýský z Kladenska k sestavení rodokmenu. Děkuji.
Klínky 2505
697 01 Kyjov
vchysky(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 606 731 065
Petra Tichá
Dobrý den. Hledám příbuzné rodiny Macounových z Koprníka, rodiny Šlemrových ze Lhotek, rodiny Klapačových z Petkov a rodiny Tichých ze Židněvse. Vše okres Mladá Boleslav. Uvítám jakékoli informace. Děkuji.
Židněves 58
PettaTicha(zavinac)seznam[dot]cz

Březen 2006 :
Zuzana Dvořáková
Hledám informace o rodině Dvořáků z Jablonce nad Nisou, kteří mají příbuzné v Humpolci. Děkuji.
zuzzka.dvorakova(zavinac)centrum[dot]cz
Šárka Šišmišová
Dobrý den. Hledám svou prasestřenici,která se v roce 1968 odstěhovala do Anglie,narodila se v Praze,Bydlela v Praze-Vysočanech a studovala sprch také v Praze.Neviděla jsem ji minimálně 35 let.Jmenuje se Irena Klinerová.
Vím,ze se provdala za cizince,ale byla s ním krátce,tak si možná ponechala rodné příjmení.Podle posledních zpráv,bydlela v Londýně.
Za jakýkoliv kontakt mnohokrát děkuji, Šišmišová Šárka.
Petrovice 55
67201 Moravský Krumlov
sismisova.sarka(zavinac)seznam[dot]cz
Tel. 732 588 787
Daniela Bohatová
Prosím o pomoc při vyhledání nějakých předků jména &quot;CITRON&quot;.Zřejmě, ale &quot;ZITRON&quot; původem z Rumunska. Děkuji předem za pomoc.
Okružní 12
41201 Litoměřice
daniela.bohatova(zavinac)centrum[dot]cz
Tel: 728 843 968
Petr Cafourek
Prosím o jakoukoli informaci ke jménu Cafourek.
c4x(zavinac)centrum[dot]cz
Klára Osvaldová
Hledám potomky rodiny Osvaldové, pocházející ze Slovenska.
Lomnice u Rýmařova 9
793 02 Bruntál
funny22(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 728 409548
Daniel Šupík
Již několik let pátrám po rodokmenu a zároveň po všech příjmení Šupík,Supík,Schupík,Schuppík.Seznam již obsahuje stovky jmen až do roku 1604.Rád bych zmapoval celý výskyt jména a snad i zařadil do rodu, které dle mého doposud zjištěného stavu bylo původně Choupique,francouzké jméno český čteno Šupík a dále psáno kněžími podle místa výskytu.mám rovněž mnoho kontaktu do zahraničí od Bankoku po Kalifornii.Pokud máte nějaké informace a nebo máte shodné jméno, prosím ozvěte se. Děkuji.
Oblouková 1
746 01 Opava
DChoupique(zavinac)centrum[dot]cz
Tel: 606 703 866
Jaromír Holubička
Hledám potomky Jana Peřiny ze St.Nechanic a Antonie Kvasničkové,narozené r.1879 v Kosičkách u HrKr..Ant.Peřinová měla osm dětí,dva syny a šest dcer.Až na jednu,se ostatní narodily v Rusku.Dcery jmény Marie,Anna Františka,,Antonie a Vlastimíra se provdaly za muže jménem: MANDELÍK,LIS,HOLMAN,CHMELA a CEREL.Jen u Ludmily mám zjištěno,ze se v Nechanicích r.1935 provdala za MILOSLAVA ZAVADILA z Prahy. Antonie Peřinová/Kvasničková zemřela v Hr.Králové r.1940. Ozvěte se Vy,potomci výše uvedených rodin za účelem jednak seznámení,ale hlavně z důvodu identifikace fotografií Vašich prarodičů z Ruska.Jsou zajímavé. Vás ostatní prosím o pomoc.Pokud budete znát někoho ze zmiňovaných rodin dejte jim na vědomí,ze je sháním. Za poskytnutou pomoc Vám všem předem moc děkuji.
Jaroslava Havlíčka 638
514 01 Jilemnice
jholubicka(zavinac)quick[dot]cz
Tel: 481 544 671

Únor 2006 :
Jaroslav Cemper
Prosím o jakoukoli informaci o příjmení Cemper z okolí Golčova Jeníkova, Stupárovic.Děkuji předem.
Erbenova 8
301 00 Plzeň
cemper(zavinac)skodovak[dot]cz
Tel: 377 673 709
Kristián Richtera
Zpracovávám velmi podrobně rod Richterů / Rychterů z oblasti východních Čech. Býv. farnosti Hořice, Smidary, Lázně Bělohrad, Lískovice, Nechanice etc. Vše doloženo dokumentací a zpracováno v genealogickém programu. Záznamy mám většinou od let cca 1650 - 1900, rád si s Vámi vyměním informace o tomto rodu.
http://krysot.hyperlink.cz/roots
krysot(zavinac)centrum[dot]cz
ICQ: 388-589-872
Zdeněk Halwiger
Pátrám po předcích s příjmením Halwiger.
Mosnova 825
272 01 Kladno
zdenek.halwiger.supp(zavinac)csa[dot]cz
Tel: 724 586 295
Pavel Heintz
Prosím informace o rodokmenu Heintz. Můj děda pocházel ze Štrasburku (FR). Jmenoval se Theodor a učil na německém gymnáziu v Litoměřicích ještě za Rakouska-Uherska. Informace prosím pošlete na e-mail. Děkuji.
Hájik 15
SK-969 01 Banská Štiavnica
pavelheintz(zavinac)zoznam[dot]sk
Tel: +421 902 896 554
Lukáš Orlík
Hledám cokoliv o předcích rodiny Orlíkových žijících v okolí Opavy. Velice děkuji za jakoukoliv informaci, která mi pomůže v hledání.
Technická 668/11
711 00 Ostrava-Hrušov
orlik.lukas(zavinac)centrum[dot]cz
Tel: 775 374 582
Ivan Švec
Prosím, potřeboval bych vývod, který by začínal mnou. Jsem vlastně nejmladší člen rodiny. Děkuji za pochopení.
Svatopluka Čecha 20
695 01 Hodonín
Ivan.Svec(zavinac)centrum[dot]cz
Tel: 721 613 920
Helena Karlasová
Prosím o jakoukoliv informaci o předcích rodiny Karlasů.
Hurbanova 1187/17
142 00 Praha 4
Helena.Karlasova(zavinac)seznam[dot]cz
Ivana Neubergerová
Hledám předky ze strany své matky (Blažena Matoušková,nar.3.3.1941)- nemanželské děti pani Blaženy Bromové nar.16.1.1921 rozená Divišová,(její matka Bohumila Divišová rozená Holubová a otec Stanislav Diviš) a vlastní otec Miroslav Červenka před 60-ti lety žil na adrese Šlikova 358/49, Praha a pracoval ve firmě František UHLÍK, Italská 27, Praha. Hlavně by mi zajímali potomci pana Červenky.Veškeré informace prosím na email: neubergerova(zavinac)wo[dot]cz
Mánesova 68
370 01 České Budějovice
Tel: 777 125 861
Pavel Slavík
Hledám informace o rodě Slavíků z Oldřichovic u Zlína a okolí.
sad.slavik(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 728 172 533
Zdeněk Jodas
Hledám příslušníky rodu Jodas (Český Dub, Stará Ves u Vysokého n.Jizerou, Horní Sytová, Dolní Sytová), Brož a Jágr (Smržov a okolí), Kotva (Český Dub). Za jakoukoliv odpověď předem děkuji.
Masarykova 133/3
463 43 Český Dub
zdenek.jodas(zavinac)volny[dot]cz
Karel Machulda
Uvítal bych informaci o případných předcích v okolí Rabí u Sušice ( Frymburk , Bojanovice , Čepice, Rabí č.30) nebo navazující v Plzni.
Příchovice 206
334 01 Přeštice
machulda.karel(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 728 035 382
Pavel Kraus
Jaros z Čech u Přerova. Za jakékoliv informace o této rodině předem děkuji.
Psohlavců 1501
147 00 Praha 4
kraus.pav(zavinac)tiscali[dot]cz
Tel: 241 712 307

Leden 2006 :
Veronika Vavříková
Hledám předky a příbuzné rodiny Hodných (Josefa Hodná, provdaná Váchová, roz.1902) a Váchových (František Vácha, asi 1905 - 1945). Pak jestě Pítrovi (Josefa Pítrová, provdaná Vavříková, roz.+/- 1900) a Vavříkovi (František Vavřík, +/- 1900). Jizní Čechy(Táborsko) a Vysočina(Pacovsko?).
Vaverca(zavinac)seznam[dot]cz
Libuše Kudrnáčová
Dobrý den, hledám předky rodu KOCH (Julián-rok nar. 1886) a rod Matějka (Amálie- nejmladší. rok nar 1899) a rodiny sester Ratislavová- Cvikov a Kubíková - Nové Město pod Smrkem (bydlistě kolem r. 1960) Tyto rodiny imigrovali z Polska - Zelow a Lodz po roce 1945 do Čech. Vazba na náš rod- příjmení: Zounar, Pospíšilová, Tvrdý, Burešová, Slavíková- bydlištěm Cvikov a Nové Město pod Smrkem.
471 55 Kunratice u Cvikova 376
liba48(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 487 752 080
Petra Mazurová
Je mi 28 let a jmenuji se Petra.Tímto hledám část rodiny mé matky,žijící snad stále v Krnově. Maminka se jmenovala Jaroslava POSPÍŠILOVÁ (nar.1953) a zemřela v roce 1981 na rakovinu,byly mi 4 roky.Měla také bratra IVANA Pospíšila,který zemřel asi rok poté.Pamatuji si,ze měl manželku Janu a 2 děti,ty se jmenovaly po rodičích Jana a Ivan. Mám ještě bratra Jana a ráda bych našla ještě nějaké naše příbuzenstvo.Víc uz bohužel nevím, takže budu vděčná za jakoukoliv informaci o mé sestřenici, bratranci či někom jiném patřícím do rodiny.Vkládám naději do těchto stránek. Děkuji Petra
Chudenická 1065/7
102 00 Praha 10
petra.mazurova.ez(zavinac)volny[dot]cz
Tel: 608 264 947
Jindřich Janata
Prosím o informaci, která může pomoci k objasnění původu rodu Janatů (Janattow), jehož předci pocházejí z východních Čech, např.. Lhota Smidarská, Skřivany, Chlumec nad Cidlinou. Dále žádám informaci o původu názvu osady Janatov - Lodín (okr. Nový Bydžov), původně to byl dvůr.
Náměstí Prokopa Velikého 2358
390 03 Tábor
inous(zavinac)seznam[dot]cz
Susann Cremer
Dobry den, hledam informace z moje babicka Franziska Cremer, nar.Svarowsky, 08.10.1897 a bratr Ludwig (Ladislav?) Svarowsky, Praha??. Dekuji - a prominte - nemluvim cesky.
Guten Tag, ich suche Vorfahren von Franziska Cremer, geb. Svarowsky, 08.10.1897. Es gab einen Bruder, Ludwig Svarowsky, Prag? Ich bin für jede Information dankbar.
Wingertsweg
D- 523 85 Nideggen
sc2110(zavinac)hotmail[dot]com
Bronislav Bierský
Hledám jakékoli informace o jméně Bierský z Janovic na Frýdeckomístecku a o jméně Solnický původně ze Skřípova na Opavsku. Jde mi o jména mých předkù z počátku 20. století a starší.
Ostravská 363
743 01 Bílovec
biersky(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 603 219 945
Pavel Petřina
Hledám jakékoliv informace kde si mohu nechat zjistit rodokmen jména Petřina z Roprachtic původem z Horské Kamenice. popřípadě jakékoliv informace o Františku Petřinovi narozenému v Horské Kamenici okolo roku 1840.
Roprachtice 122
513 01 Semily
pavelcook(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 775 992 898
Zdeněk Heřman
Hledám předky našeho rodu Heřmanů.Něco k mé osobě Zdeněk Heřman narozen 14.květen 1958. Otec Josef Heřman narozen 3.červenec 1938 v Tedražicích u Sušice.
Jindřichova 147
344 01 Domažlice
z.herman(zavinac)volny[dot]cz
Tel: 732 438 488
Ladislav Kosina
Hledám jakékoliv informace o potomcích i předcích Josefa Kosiny a Antonie Kosinové rozené Adamcové, ze Třtěnic čp.13.Předem děkuji za jakoukoliv informaci.
Na výsluní 19
34526 Bělá nad Radbuzou
kosinal(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 379 495 378 nebo 602 354 285
Zdenka Frištenská
Pátrám po každém, kde se jmenoval či jmenuje FRIŠTENSKÝ(Á), psáno s &quot;i&quot; nebo &quot;y&quot;, nebo kdo do tohoto rodu nějakým způsobem patřil. Bubu ráda za jakékoli informace vedoucí k členům tohoto roku. Pracuji na doplnění rodokmenu našeho rodu, který začal mapovat první a jeden z nejslavnějších sportovců naší republiky Gustav Frištenský. Dopředu děkuji.
G.Frištenského 955
784 01 Litovel
muzeumlitovel(zavinac)quick[dot]cz
Tel: 585 342 703
Věra Hottmarová
Prosím o jakoukoliv informaci ke jménu Englberth (Engelberth). Rod pocházel z Habrů (Havlíčkův Brod). Pokud jste na toto jméno narazili, prosím o kontakt. Děkuji.
Komenského 77
503 03 Smiřice
vera.hottmarova(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 495 421 070
David Vrba
Hledám vše o rodině Železných z okolí Klatov (Plánice, Zborovy) pro sestavení rodokmenu. Za veškeré informace předem děkuji.
Heydukova 953
332 02 Starý Plzenec
Vr.david(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 777 336 952
Iveta Vrbová
Hledám základní informace o rodině Kubačů a Jarolímů od Klatov k sestavení rodokmenu. Za jakoukoliv zprávu předem děkuji.
Mandlova 2
301 00 Plzeň
Majka.metro(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 777 834 327
Lukáš Ondrušek
Hledam lidi, kteri se zabyvaji rody: Sindelarovych (Nove Dvory, Kyzkovice), Ondruskovych (Novy Hrozenkov, Rajnochovice, Zahorovice), Dvorakovych (Markvarce), Novakovych (Grümwald), Hamadovych (Zahorovice).
Rybova 86
262 42 Rožmitál
info(zavinac)bosaci[dot]com
www.sweb.cz/ondrusek-family
Tel: 607 608 331
Jiří Bukáček
Hledám rody Roučka, Raučka z Cikhaje a Fryšavý okr. Žďár nad Sázavou. Děkuji za jakékoliv informace.
http://bukacekjiri.wz.cz
jiri.bukacek(zavinac)tiscali[dot]cz
František Steklý
Zajímám se o všechny účastníky 1. světové války (legionáře, padlé, námořníky, rudoarmějce, bělogvardějce) z dnešního okresu Pardubice a bývalého okresu Nový Bydžov. Prosím o jakékoliv informace o těchto účastnících včetně fotografií, korespondence, deníků a podobně. V současné době pracuji s kolegou na publikaci &quot;Legionáři okresu Pardubice 1914 - 1920, rodáci a občané&quot;.
Marně sháním &quot;Úřední věstník c. k. hejtmanství Nový Bydžov&quot; z let 1914 až 1918.
Stavbařů 153
530 09 Pardubice
frantisek.stekly(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 732 655 308
Gabriela Bartkova
Hledam veskere predky jmenem Schindler nebo Schindlerova Libuse moje prababicka, ktera zila v Ostrave. Mozna to bude rod zidovsky, protoze prijmeni je zidovskeho puvodu.Za doby prababicky jsme byli Rakousko-Uhersko.Predci se mohou nachazet i v Rakousku.Jeji bratr byl pohrben za valky na zidovskem hrbitove slezka Ostrava.Kdo zna predky nebo ma predky jmenem Schidler, tak Vas prosim o pomoc. Dekuji.
Izrael
RST10(zavinac)Bezeqint[dot]net
Lumír Gallas
Hledám cokoliv o předcích rodiny Gallasů, okolí Zlína. Děkuji.
Bartošova 248
765 02 Otrokovice
lumirgallas(zavinac)seznam[dot]cz
Tel: 608 716 56x (číslo bylo chybně zadáno)
Stanislav Strnad
Hledám informace o rodě Strnadů z okolí Frýdku Místku a Českého Těšína a rodu Stemberů z Plzně a okolí. Informace prosím pošlete na e-mail. Děkuji.
Revoluční 88
312 00 Plzeň
standa.strnad(zavinac)quick[dot]cz
Tel: 608 261 034


Only administrators can answer to this topic

↑ skip to navigation