Pozastavení konání podzimních Středečníků

28.09.20

Vážení členové společnosti a příznivci našich středečních setkání!

Ač velmi nerad, musím opět přistoupit k opatření, které nám diktuje nepříznivý vývoj situace okolo korona-virové nákazy. Středečníky plánované na září a říjen letošního roku se po konzultaci se Správním výborem prozatím ruší. Všichni zajisté chápete, že aniž zatím vyšel oficiální zákaz od naší vlády (psáno 27.9.2020), rizika, a zvláště pro některé skupiny obyvatel, jsou neúměrně vysoká. 

Prosíme, sledujte zprávy na našich internetových stránkách. Pokud by byl z vaší strany zájem, pokusil bych se nahradit tradiční přednášky v interiéru nějakou vycházkou do přírody, na výstavu, do musea a podobně, kde by bylo možno udržovat distanci mezi jednotlivci. Padl zde dokonce i zajímavý návrh komunikovat pomocí "internetové konference". To bychom si ale museli všichni opatřit příslušné zařízení a naučit se ho používat (např. i já). Můžete mi psát i volat. Rád s Vámi budu komunikovat, abychom po čas karantény neztratili soudržnost s naší společností. Těším se na vaše reakce a podněty. 

 Za Správní výbor

 Pavel Hnízdil - pavel.hnizdil@volny.cz - 777 659 029


Přednášky ČGHSP Praha, pořádané v Národní knihovně Praha v dubnu - červnu 2024

Ve 2. pololetí roku budou pokračovat středečníky v Národní knihovně na Mariánském náměstí v Praze, termíny jsou stanovené na 25.9, 2.10., 23.10., 6.11., 20.11. a 11.12. 2024. Program středečníků bude upřesněn během léta.

Přednáškový cyklus Genealogie pro každého - II. pololetí 2024

↑ na navigaci