Středečník 10.11.

09.11.21

Vážení přátelé, členové i příznivci

protože výlet na Budeč se docela podařil, v říjnu bychom chtěli uskutečnit ještě jedno setkání pod širým nebem, než se nám definitivně ochladí, nebo, než nám to PES úplně znemožní. Zveme Vás proto na Vyšehrad - sraz v sobotu 9. října 2010 ve 14,00 hodin před Táborskou bránou. Následovat bude krátká procházka na šance nad Vltavou. O dějinách a zajímavostech tohoto místa si popovídáme s Tomášem Daňkem. Navštívit bychom mohli i hřbitov - bude li zájem a připomenout si některé zcela zapomenuté osobnosti.

První studené dny v polovině října nás zaženou pod střechu. Předpokládáme, že budou opět přísná opatření, takže ve středu 27. října v 18,00 hodin vás zveme k on-line setkání. Připravte si dotazy, novinky, náměty, zajímavá sdělení. Můžete je i poslat předem na adresu pavel.hnizdil@volny.cz. Připojíte se opět pomocí aktivního odkazu v oddílu "Středečníky" na našich webových stránkách na adrese www.genealogie.cz.

Na středu 10. listopadu, na 18,00 hodinu - opět on-line, pro vás chystáme přednášku na téma: Životopis a rodopis Antonína Dvořáka, jehož 180. výročí narození si letos připomínáme.  Životopis připravil Petr Hnízdil, rodopisnou část obohacenou o nové nálezy - Pavel Hnízdil.

Záznam přednášky je k dispozici na našem Onedrive s ostatními přednáškami.


Ještě k poslednímu on-line středečníku s tématem Genetika a příjmení. Prosíme, omluvte technickou chybu při vysílání. Zradil nás zvuk. Vynasnažíme se tento nepříjemný problém odstranit.

S pozdravem

Pavel Hnízdil (777 659 029)

Odkaz na Středečník 10.11.2021, k připojení stačí bežný prohlížeč:

Připojit se přes počítač nebo mobilní aplikaci

Kliknutím sem se připojíte ke schůzce.

 

 


↑ na navigaci