POKUD CHCETE OBDRŽET PŘÍPADNOU REAKCI ČI ODPOVĚĎ, NEZAPOMEŇTE UVÉST SVŮJ EMAIL!

Fórum - Pátráme

Téma s žádnými novými reakcemi

Jak zadávat příspěvky? How to post a message?


Autor Vzkaz
Napsáno: 21. 08. 2008 [13:00]
TomasKruta
Tomáš Krůta
Tvůrce tématu
registrován od: 26.05.2008
Příspěvky: 20
Pokud chcete podat "inzerát", oznámení ostatním po kom pátráte, prosím založte nové téma. Do titulku jasně napiště po kom pátráte, např. Hledám Dvořáky z Mokropes. Aby na první pohled bylo jasné o koho Vám jde. Titulky jako např. "inzerát", "pomozte" atd. jsou k ničemu, významně snižují pravděpodobnost, že je někdo najde a bude na ně reagovat.
Nezapomeňte také uvést kontaktní mail, telefon apod.

If you want to post a message to others you are searching someone, create new topic. In title, description what are you looking for - i.e. Dvoraks from village Mokropsy.
Don't forget to include some contact details, mail etc.
Napsáno: 05. 02. 2011 [13:28]
acruth
Anna Ruthová
registrován od: 08.01.2010
Příspěvky: 1
Hledám potomky rytíře Bohuslava Rutha /Ruta/z Červené Lhoty, po roce 1620 byl odsunut do Pirny kde 14.1.1630 umírá ve věku 81 let. V roce 1630 žijí jeho synové Zdislav, Bohuslav a Adam a dcera Jan Vlková. Zdislav se oženil s Sybilou Juditou Pětipeskou, umírá v Drážďanech roku 1648. V Třeboňském archivu jsem našla mnoho Ruthů a Rutů, ale až od roku 1700. Tehdy se narodil František ,jeho otec byl Šimon, ale nevím kdo byl Šimonův otec, ani kdy se narodil(odhadem 1670). Od tohoto Šimona pochází rod mého muže Cyrila. Kdo může pomoci se spojením nebo nespojením s Bohuslavem z Červené Lhoty???? Děkuji za jakoukoli zprávu. Anna RuthováPro přidávání příspěvků do fóra musíte být registrováni a přihlášeni. Je to nutné z důvodu ochrany proti nevyžádaným příspěvkům (erotické a nelegální odkazy - spamy). 

POKUD CHCETE OBDRŽET PŘÍPADNOU REAKCI ČI ODPOVĚĎ, NEZAPOMEŇTE UVÉST SVŮJ EMAIL!

Děkujeme za pochopení.

↑ na navigaci