Pobočka Ústí nad Labem

Vážení členové ČGHS z Ústí nad Labem a okolních měst. Na této stránce máte možnost sdílet vzájemně důležité informace týkající se činnosti naší regionální pobočky. Jako první zde zveřejňujeme seznam virtuální knihovny pobočky. Jedná se o literaturu a další zdroje relevantní k oboru naší zájmové činnosti, kterou jsme se rozhodli sdílet s ostatními z nás. Tento seznam najdete na stránce níže ve formě souboru MS Excel dostupného ke stažení.

Jakékoliv náměty a texty vhodné ke zveřejnění zde, jako i připomínky ke vzhledu a obsahu naší stránky směřujte na správce této části webu, jímž je Tomáš Krůta.

Virtuální knihovna pobočky

Knihovna_Kontakty.xlsx

Seznam literatury členů pobočky a kontakty na jednotlivé členy.

Kalendář schůzek členů pobočky

Schůzky se konají jednou měsíčně v budově Severočeské vědecké knihovny Ústí nad Labem, Velká Hradební 1743/49 (změna od července 2015), vždy ve středu od 16:30 do 18:00 v těchto termínech v roce 2021 (po dobu covidu pouze online!):

17. únor
24. březen
21. duben
19. květen
23. červen
dle zájmu 21. červenec
25. srpen
22. září
20. říjen
24. listopad

15. posinec


Termíny jsou předběžné, vzhledem k jiným akcím (exkurze apod.) mohou být změněny. Aktuální info je na facebookové stránce pobočky: https://www.facebook.com/groups/genealogieusti
 
 

↑ na navigaci